Skokové závody
Skokové závody
Největší úspěchy
rok 2009 - 1. místo na Mistrovství ČR a 3.místo na Oblastním mistrovství
rok 2008 - dvakrát 1. a 3. místo na Oblastním mistrovství
rok 2006 - 2. a 3. místo na Mistrovství ČR, 1. místo na Oblastním mistrovství
rok 2005 - 1., 2. a 4. místo na Oblastním mistrovství
rok 2004 - 1. místo na Mistrovství ČR, účast na mezinárodních závodech v Polsku, 1. a 3. místo na Oblastním mistrovství
rok 2009
8. 3. Frenštát pod Radhoštěm – hala
Monika Dudová s Durangem - 1. (ZL -7) a 2. místo (L -15)
Barbora Podsklanová s Likenem - dvakrát 3. místo (ZL -9, L -15)
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 4. místo (ZL -9)
28. 3. Trojanovice - v hale
Lenka Dostálová s Cindarellou - 2. místo (stupňovaná obtížnost do 60cm -13)
Barbora Podsklanová s Likenem - 4. (L -17) a 12. místo (ZL -25)
Monika Dudová s Durangem - 7. (L -17) a 6. místo (ZL -25)
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 7. (stupňovaná obtížnost do 60cm-13) a 18. místo (ZL -25)
Inka Saparová s Delmorou - 8. (L -17) a 10. místo (ZL -25)
Hana Dostálová s Citem - 13. (L -17) a 11. místo (ZL -25)
Vladimír Sapara s Tethys - 16. místo (L -25)
4. 4. Třeština - Háj – Hobby závody
Lenka Dostálová s Citem - 1. (DF 50/60 pony -8) a 7. místo (DF 60/70 -27)
Barbora Podsklanová s Likenem - 2. (DF 50/60 pony -8) a 3. místo (DF 60/70 -27)
Monika Dudová s Durangem - 2. (DF 60/70 -27) a 11. místo (DF 80/90 -26)
Inka Saparová s Delmorou - 3. (DF 50/60 pony -8) a 8. místo (DF 60/70 -27)
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 4. (DF 50/60 pony -8) a 24. místo (DF 60/70 -27)
Hana Dostálová s Cindarellou - 5. (DF 60/70 -27) a 8. místo (DF 80/90 -26)
Hana Dostálová se Silberlocke - 7. (DF 60/70 -27) a 13. místo (DF 80/90 -26)
Monika Dudová s Irvínou - 7. (DF 50/60 pony -8) a 27. místo (DF 60/70 -27)
Vladimír Sapara s Tethys - 10. (DF 60/70 -27) a 12. místo (DF 80/90 -26)
19. 4. Třeština Háj – Hobby závody
Barbora Podsklanová s Likenem - 2. místo
Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 3. místo
Hana Dostálová s Cindarellou - 2. a 4. místo
Vladimír Sapara s Tethys - 3. místo
Lenka Dostálová s Citem - dvakrát 4. místo
Monika Dudová s Durangem - 5. místo
26. 4. Trojanovice
Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 1. (ZL -19) a 15. místo (L -19)
Barbora Podsklanová s Likenem - 4. (L -19) a 13. místo (S -14)
Inka Saparová s Delmorou - 5. (S -14) a 6. místo (L -19)
Monika Dudová s Durangem - 8. (S -14) a 16. místo (L -19)
Vladimír Sapara s Tethys - 9. místo (L -19)
9. 5. Hradec nad Moravicí
Inka Saparová s Delmorou - 1. (S -10) a 7. místo (L -11)
Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 2. (do 70cm -5) a 11. místo (L -11)
Barbora Podsklanová s Likenem - 2. (L -11) a 9. místo (S -10)
Monika Dudová s Durangem - 4. (L -11) a 8. místo (S -10)
Lenka Dostálová s Irsinou - dvakrát 5. místo (L -11, S -10)
Vladimír Sapara s Amálkou - Amálka jela poprvé (ukázky do 40 a 50cm)
Hana Dostálová s Cindarellou - 6. (L -11) a 7. místo (S -10)
23. 5. Sobotín
Barbora Podsklanová s Likenem -1. (S -12) a 4. místo (šampionát Olomouckého kraje L -13)
Inka Saparová s Delmorou - 4. (S -12) a 6. místo (šampionát Olomouckého kraje L -13)
Lenka Dostálová s Citem - 5. (S -12) a 7. místo (L -11)
Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 5. místo (L -11) a vyloučena (šampionát Olomouckého kraje L -13)
Monika Dudová s Durangem - 6. (S -12) a 9. místo (šampionát Olomouckého kraje L -13)
Lenka Dostálová s Irsinou - 7. (S -12) a 10. místo (šampionát Olomouckého kraje L -13)
Hana Dostálová se Silberlocke - 8. (šampionát Olomouckého kraje L -13) a 11. místo (S -12)
30. - 31. 5. Dubicko
Monika Dudová s Durangem - 2. (S -11) a 9. místo (L -20)
Barbora Podsklanová s Likenem - 4. (S -11) a 13. místo (L -20)
Hana Dostálová se Silberlocke - 5. místo (DF 100/110 -34)
Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 6. (L -20) a 7. místo (S -11)
13. 6. Hradec nad Moravicí
Monika Dudová s Durangem - 4. (S -11) a 4. místo (ST -6)
Inka Saparová s Delmorou - 5. (ZL -13) a 6. místo (S -11)
Vladimír Sapara s Amálkou
14. 6. Dubicko
Hana Dostálová se Cindarellou - 2. místo (DF 80/80 -20)
Hana Dostálová se Silberlocke - 5. (DF 80/90 -20) ? místo (DF 100/110)
Lenka Dostálová s Irsinou - 5. místo (DF 60/70 -20)
28. 6. Dubicko
Inka Saparová s Delmorou - 2.(L -17) a 3. místo (S -12)
Vladimír Sapara s Tethys - 3. místo (ZL -6)
Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 6. (L -17) a 2. místo (S -12)
Hana Dostálová se Silberlocke - 8. (L -17) a 9. místo (S -12)
Lenka Dostálová s Citem - 9. místo (L -17)
Barbora Podsklanová s Likenem - 11. místo (L -17)
Hana Dostálová s Cindarellou - 13. (L -17) a 9. místo (S -12)
11. 7. Trojanovice
Inka Saparová s Delmorou - 6. (S -16) a 8. místo (L -15)
Vladimír Sapara s Tethys - 6. (ZL -17) a 11. místo (L -15)
18. 7. Hradec nad Moravicí
Hana Dostálová s Cindarellou - 2. (L -11) a 3. místo (ZL -9)
Hana Dostálová se Silberlocke - 7. (L -11) a 2. místo (S -11)
21. - 23. 8. Zduchovice - Mistrovství ČR ve skocích a drezúře
Lenka Dostálová s Irsinou - 1. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony S -8) a 7. místo (Šampionát nadějí - "MČR" -8)
Inka Saparová s Delmorou - 1. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony A -19) a 10. místo (MČR -19)
Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 6. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony A -19) a 10. místo (MČR -19)
Lenka Dostálová s Citem - 10. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony A -19) a 8. místo (MČR -19)
Barbora Podsklanová s Likenem - 14. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony A -19) a 15. místo (MČR -19)
Hana Dostálová se Cindarellou - 13. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let do 148cm KHV -17) a 1. místo (MČR -18)
Hana Dostálová se Silberlocke - 11. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let do 148cm KHV -17) a 13. místo (MČR -18)
Monika Dudová s Durangem - 20. (zahajovací soutěž LP 13-16 let do 148cm KHV -23) a 14. místo (MČR -23)
rok 2008
29. 3. Trojanovice - v hale
Lenka Dostálová s Likenem - 1. místo
Hana Dostálová s Citem - 2. a 6. místo
5. 4. Třeština - Háj - veřejný trénink
Petra Přidalová s Lukem - 2. místo
Lucie Dudová s Delmorou - 3. místo
Lenka Dostálová s Likenem - 4. a 6. místo
13. 4. Žadlovice
Hana Dostálová s Citem - 2. místo
Hana Hanáková s Durangem - 3. a 4. místo
27. 4. Rudná pod Pradědem - veřejný trénink
Petra Přidalová s Lukem - 2. a 5. místo
1. 5. Třeština - Háj
Vladimír Sapara s Gay Glory - 5. místo
Barbora Podsklanová s Marselou - dvakrát 6. místo
8. 5. Olomouc - Řepčín
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 2. a 3. místo
Inka Saparová s Delmorou - 2. místo
Hana Hanáková s Durangem - 4. místo
Vojtěch Hanák s Irsinou - 5. místo
Lenka Dostálová s Likenem - 5. místo
17. 5. Sobotín
Inka Saparová s Delmorou - 4. s 6. místo
Barbora Podsklanová s Marselou - 6. místo
18. 5. Rudná pod Pradědem
Barbora Podsklanová s Marselou - 1. místo
Petra Přidalová s Lukem - 1. a 5. místo
Inka Saparová s Delmorou - 2. místo
24. 5. Troubelice - veřejný trénink
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 1. místo
Inka Saparová s Delmorou - 1. místo
Inka Saparová s Gay Glory - 5. místo
Monika Dudová s Irvínou - 2. místo
Barbora Podsklanová s Marselou - 3. místo
Vladimír Sapara s Dianou - 4. místo
31. 5. Třeština - Háj
Hana Dostálová s Citem - 2. a 5. místo
Inka Saparová s Delmorou - 3. místo
7. - 8. 6. Trojanovice - Oblastní mistrovství ve skocích a drezúře
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 1. místo (OM - 1 kategorie), 2. místo (menší soutěže)
Hana Dostálová s Citem - 1. místo (OM - 2 kategorie), 5. místo (menší soutěže)
Barbora Podsklanová s Marselou - 6. místo (OM - 2 kategorie)
Inka Saparová s Delmorou - 3. místo (zahajovací soutěž), 7. místo (OM - 2 kategorie), 1. místo (menší soutěže)
Monika Dudová s Irvínou - 3. místo (OM - 3 kategorie)
Lenka Dostálová s Irsinou - 5. místo (menší soutěže)
29. 6. Třeština - Háj
Inka Saparová s Delmorou - 2. a 5. místo
5. 7. Prostřední Bečva
Vojtěch Hanák s Likenem - 1. a 4. místo
Hana Dostálová s Citem - 4. a 6. místo
13. 7. Trojanovice
Vladimír Sapara s Dianou - 1. místo
Inka Saparová s Delmorou - 4. a 5. místo
19. 7. Rudná pod Pradědem
Monika Dudová s Irvínou - 1. místo
20. 7. Hradec nad Moravicí
Hana Dostálová s Citem - 2. a 3. místo
Vladimír Sapara s Dianou - 3. a 4. místo
3. 8. Prostřední Bečva
Hana Dostálová s Citem - 3. a 5. místo
Lenka Dostálová s Irsinou - 4. místo
8. - 10. 8 Frenštát pod Radhoštem - Mistrovství ČR ve skocích a drezúře
Vojta Hanák s Likenem - 1. místo (zahajovací soutěž)
Lenka Dostálová s Irsinou - 2. místo (zahajovací soutěž)
Inka Saparová s Delmorou - 4. místo (zahajovací soutěž)
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem a s Marselou - 5. místo (zahajovací soutěž)
Hana Dostálová s Citem
Monika Dudová s Irvínou
* v samotném mistrovství se nám už tolik nedařilo
24. 8. Hradec nad Moravicí
Inka Saparová s Delmorou - 4. místo
Vladimír Sapara s Tethys - 4. místo
20. 9. Třeština - Háj
Hana Dostálová s Citem - 3. místo
Vladimír Sapara s Tethys - 4. místo
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 5. místo
Lenka Dostálová s Irsinou - 6. místo
27. 9. Žadlovice - veřejný trénink
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 1. a 5. místo
Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 3. místo
rok 2007
11. 3. Frenštát pod Pradědem - v hale
Třeština - Háj - Hana Dostálová s Citem
Lenka Dostálová - 4. místo
7. 4. Třeština - Háj - veřejný trénink
Hana Dostálová - 1. místo
Kateřina Kučerová - 3. místo
15. 4. Žadlovice
Hana Dostálová - 2. místo
Lenka Dostálová - 3. místo
Kateřina Kučerová - 4. místo
29. 4. Třeština - Háj - veřejný trénink
Kateřina Kučerová - 4. místo
Hana Hanáková - 5. místo
1. 5. Svébohov - veřejný trénink
Kateřina Kučerová - dvakrát 1. místo
Hana Dostálová - 5. místo
Lenka Dostálová - 5. místo
19. 5. Sobotín
Hana Dostálová - 3. místo a dvě 5. místa
Kateřina Kučerová - 4. místo
Barbora Podsklanová 4. místo
19. 5. Troubelice - veřejný trénink
Petra Přidalová - 2. místo
Hana Hanáková - 3. místo
Inka Saparová - 4. místo
Vladimír Sapara - 5. místo
25. 5. Lhota u Konice - veřejný trénink
Barbora Podsklanová - 1. místo
Vladimír Sapara - 1. a 5. místo
Inka Saparová - 3. a 4. místo
2. 6. Třeština - Háj
Hana Dostálová - 1. a 4. místo
Lenka Dostálová - 2. místo
Petra Přidalová - 3. místo
Barbora Podsklanová - 3. místo
Hana Hanáková - 4. místo
23. 6. Svébohov
Petra Přidalová - 1. a 2. místo
Hana Dostálová - 1. a 4. místo
Lenka Dostálová - dvakrát 3. místo
Vladimír Sapara - 2., 4. a 6 místo
30. 6. a 1. 7. Třeština - Háj - Oblastní mistrovství ve skocích a drezůře
Hana Dostálová - 2. místo
Lenka Dostálová - 3. a 4. místo
21. 7. Rudná pod Pradědem
Hana Dostálová - dvě 3. místa
Lenka Dostálová - 5. místo
22. 7. Třeština - Háj - veřejný trénink
Kateřina Kučerová - 1. místo
28. 7. Lhota u Konice - veřejný trénink
Kateřina Kučerová - 1. a 2. místo
Hana Dostálová - dvě 2. místa a jedno 3. místo
Petra Přidalová - 3. místo
Vladimír Sapara - 3. místo
Lenka Dostálová - dvě 4. místa
Barbora Podsklanová - 5. místo
10. - 12. 8. Pardubice - Mistrovství ČR ve skocích a drezůře
Hana Dostálová s Citem
Lenka Dostálová s Likenem - 5. místo (zahajovací soutěž na styl)
Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem
Kateřina Kučerová s Durangem - 5. místo (zahajovací soutěž na styl)
* letos se nám ve skocích moc nedařilo, protože měli jsme nejmladší účastníky
18. 8. Náměšť na Hané - derby
Vladimír Sapara - 4. místo
Hana Dostálová - 5. místo
Hana Hanáková - 7. místo
1. 9. Třeština - Háj
Hana Dostálová - 1. a 5. místo
Kateřina Kučerová - 3. místo
Závody s velkými koňmi
15. 4. Loštice - Žadlovice
Tereza Polesová ani Andrea Žváčková se neumístily dobře.
29. 4. Třeština - Háj
Andrea Žváčková získala 2. místo.
2. 6. Třeština - Háj
Tereza Polesová se umístila na 4. a 6. místě a Andrea Žváčková získala dvě 3. místa.
10. 6. Troubelice
Tereza Polesová získala 4. a 9. místo a Andrea Žváčková 6. místo.
23. 6. Svébohov
Tereza Polesová i Andrea Žváčková získaly 7. místo, ale každá v jiné soutěži.
rok 2006
5. 3. Frenštát pod Radhoštěm - v hale
Tereza Polesová s Dianou - 2. místo
Tereza Polesová s Durangem - 4. místo (styl)
Andrea Žváčková s Citem - 4. místo
Petra Přidalová s Likenem - 4. místo
Petra Přidalová s Bohemian Freyrem - neumístila se
16. 4. Dubicko (Třetina - Háj)
Tereza Polesová s Dianou - 2. místo
Tereza Polesová s Durangem - neumístila se
Andrea Žváčková s Delmorou - dvakrát 4. místo
Petra Přidalová s Likenem - 3. a 5. místo
23. 4. Žadlovice
Petra Přidalová s Likenem - 1. místo
Tereza Polesová s Gay Glory - 1. místo (1. závody Gay Glory)
Tereza Polesová s Durangem - 4. místo
Kateřina Kučerová s Citem - 2. místo
Kateřina Němcová s Irvínou - 4. místo
Andrea Žváčková s Delmorou - neumístila se
20. 5. Troubelice - veřejný trénink
Petra Přidalová s Likenem - 1. a 2. místo
Tereza Polesová s Durangem - 2. místo
Tereza Polesová s Gay Glory - 4. místo
Kateřina Němcová s Irvínou - 3. místo
Kateřina Kučerová s Citem - 4. a 5. místo
Andrea Žváčková s Delmorou - neumístila se
27. 5. Sobotín
Kateřina Kučerová s Citem - 1. místo
Petra Přidalová s Likenem - 1. a 2. místo
Andrea Žváčková s Delmorou - 1. a 3. místo
Hana Dostálová s Citem - 2. místo (Hančiny první oficiální závody)
Tereza Polesová s Dianou - 3. místo
Tereza Polesová s Gay Glory - neumístila se
Kateřina Němcová s Irvínou - 4. místo
3. - 4. 6. Dubicko
Petra Přidalová s Likenem - 1., 2. a 3. místo
Tereza Polesová s Dianou - dvakrát 4. místo
Tereza Polesová s Gay Glory - musela parkur vzdát
Kateřina Němcová s Irvínou - neumístila se
1. - 2. 7. Oblastní mistrovství v Dubicku
Tereza Polesová s Dianou - 5. místo (OM - kategorie starší jezdci), 5. místo (styl)
Andrea Žváčková s Delmorou - neumístila se (kategorie starší jezdci)
Kateřina Kučerová s Citem - 1. místo (OM - kategorie mladší jezdci)
Petra Přidalová s Bohemian Freyrem - 4. místo (před závodem se jí zranil Liken)
28. - 30. 7. Mistrovství ČR Zduchovice za Prahou
Petre Přidalové s Likenem - 2. místo
Kateřině Kučerové s Citem - 3. místo
* i další dva koníci původem od nás si domů odváželi medaile
12. 8. Dubicko - Háj - veřejný trénink
Tereza Polesová s Durangem - 2. místo
Hana Dostálová s Citem - dvakrát 4. místo
Petra Přidalová s Lukem - 2. místo (1. závod Luka)
Kateřina Kučerová s Irvínou - neumístila se
2. 9. Trojanovice
Petra Přidalová s Likenem - 1. místo
Kateřina Kučerová s Irvínou - 1. místo
Tereza Polesová s Durangem - 2.místo
Andrea Žváčková s Delmorou - neumístila se
Hana Dostálová - neumístila se
9. 9. Dubicko - Háj - veřejný trénink
Kateřina Kučerová s Likenem - dvakrát 2. místo
Petra Přidalová s Lukem - neumístila se
16. 9. Dubicko
Petra Přidalová s Likenem - dvakrát 3. místo
Hana Dostálová s Citem - 5. místo
Kateřina Kučerová s Citem - 5. místo
Závody s velkými koňmi
4. 3. Frenštát pod Pradědem
Tereza Polesová jela parkur na limit a hned vyhrála.
16. 4. Dubicko - Háj
Při velké a těžké konkurenci se Tereza Polesová neumístila.
23. 4. Žadlovice
Tereza Polesová získala 4. místo.
6. 5. Lanškroun
Tereza Polesová se neumístila.
13. 5. Hradec nad Moravicí
Tereza Polesová skončila v první třetině a těmito závody udělala půlku kvalifikace na MČR.
2. 7. Dubicko - Háj
Tereza Polesová získala 3. místo a dodělala kvalifikaci na MČR.
21. - 23. 7. Karlovy Vary - Mistrovství ČR děti a junioři
Tereza Polesová se svým koněm Dolores Old skončila někde v půlce z 36 koní.
2. 9. Trojanovice
Tereza Polesová získala 9. a 10. místo. Startovalo tam kolem 80 koní.
11. 11. Frenštát pod Pradědem
Jelo se v hale a Tereza Polesová získala 13. a 6. místo.